RUŠ

RUŠ - Rychlá a Účinná změna Skutečnosti

Metoda RUŠ co ti vadí - je úžasně jednoduchá, rychlá, praktická, věcná metoda s trvalými výsledky. Je doslova revoluční. Je založena na starých principech a moderních poznatcích.

Jak pracuje metoda RUŠ

Většina našich problémů a traumat vzniká už v dětství. V době, kdy se cítíme bezmocní a nedokážeme si s obtížnými situacemi poradit, vzniká celá řada negativních programů, které pak musíme celý život žít. Během terapie RUŠ Vás zavedu bez použití hypnózy do dětství, tam, kde nepříjemné pocity vznikly. Jakmile si dovolíte tyto pocity přijmout a pročistit, už Vám dál nebudou ubližovat.
Čištění při metodě RUŠ probíhá formou opakování negativních programů do té doby, dokud máte nějaké nepříjemné pocity.
Jakmile se blok uvolní, cítíte radost a svobodu.

  • Při metodě RUŠ v každém okamžiku víte, co se děje, pracujeme při plném vědomí - klienta i mého.
  • Sezení trvá až 2 hodiny, klient má pro lepší koncentraci zavřené oči.

 

Co konkrétně lze metodou RUŠ vyřešit

Řeším s klienty jakékoli prožité trauma. Přitom je lhostejné, jak dávno nebo nedávno k němu došlo. Dojde k uvědomění, pochopení, poznání souvislostí.Jsou to jen naše pocity, které nás nepříjemně ovlivňují. A ty se dají řešit úplně a navždy.Všechno má totiž jasnou příčinu, NIC se neděje náhodou. Tím, že VYŘEŠÍME SKUTEČNÉ PŘÍČINY současných potíží, je metoda RUŠ až zázračně účinná, a navíc s trvalým efektem.

Konkrétně lze vyléčit jakékoli fobie, strachy, obavy, úzkosti, lítost, smutky, deprese, vztek, nenávist, hněv, žárlivost, závist, prožitý šok, pocit samoty, nelásky, odloučení, marnost, pocit vyhoření, psychospirituální krize, anorexie, bulimie, alergie, bolest hlavy i migréna, psychosomatické bolesti, chronická únava, gynekologické potíže, urologické potíže, trávící potíže atd..

Kontakt

Vlasta Kateřina Pavlů
Koučink, terapie, masáže
Mgr. Vlasta Kateřina Pavlů
Dolní Libchava, U Šporky 223
Telefon: 608 920 555